sapnų gaudyklės Logotipas
Sapnų Gaudyklė

Tai ne tik jaukus ir originalus miegamojo interjero akcentas. Legendos skelbia, kad šis amuletas apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio, o kai kurie žmonės pasikabina ją savo automobiliuose kaip laimę nešantį ženklą.

sapnų gaudyklės nuotrauka
sapnų gaudyklės nuotrauka
sapnų gaudyklės nuotrauka
sapnų gaudyklės nuotrauka

Norite užsisakyti sapnų gaudyklę? Darome individualius užsakymus. Galime padaryti jūsų norimo dydžio, spalvų sapnų gaudyklę. Kartu suderiname visas detales: akmenukus, plunksnas. Taip pat galite rinktis iš laisvų sapnų gaudyklių. Kiekviena sapnų gaudyklė – vienetinė, rankų darbo, tik jau padaryta ir gali būti išsiųsta arba paduota Vilniuje netrukus! Kiekvienos sapnų gaudyklės spalva - atspalvis gali gyvai minimaliai skirtis (dėl kompiuterio ekrano spalvų, fotografijos, apšvietimo, aplinkos etc).

Norite išmokti pasidaryti sapnų gaudyklę? Atvažiuojame su medžiagomis ir apmokome nuo 4 iki 15 žmonių. Kainos priklauso nuo norimos gaudyklės dydžio bei miesto, kuriame norėtumėte surengti dirbtuves.

Individualią sapnų gaudyklę arba mokymus galite užsisakyti susisiekę per kontaktinę formą arba el. paštu info@sapnugaudykles.lt.

KĄ GALIME SUTEIKTI?

  • Unikalius vienetinius rankų darbo kūrinius, kurie derės prie Jūsų interjero

  • Padarytų sapnų gaudyklių pardavimą, jeigu reikia skubiai

  • Individualių užsakymų kūrimą

  • Sapnų gaudyklių gamybos seminarus-dirbtuves (švenčių, mergvakarių, gimtadienių metu)

  • Šventėms/renginiams sapnų gaudyklių nuomą (sutarus iš anksto)

sapnų gaudyklės nuotrauka